İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YILMAZ KURT' UN YENİ YIL MESAJI​
 
 
        

         2018 yılını geride bırakırken, yeni umutlarla 2019 yılını karşılamanın mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Başta Kuyucaklı hemşehrilerim olmak üzere, Milletimizin yeni yılını en içten duygularla kutluyor, yeni yılın milletimize ve bütün insanlığa barış, sağlık, huzur ve refah getirmesini diliyorum.

 

 

        Bu bağlamda, geçmişin değerlendirmesini yaparak gelecek yarınlar için devletimizin tüm imkânlarını yerinde ve zamanında kullanarak, İlçemizin gelişmesi kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye ulaşması yönünde siz değerli vatandaşlarımızın her zaman yanımızda hissettiğimiz destekleriyle, şevk ve heyecanla artan gayret ve çalışmalarımıza, 2018 yılında gösterdiğimiz çalışma ahengini, oluşturmaya çalıştığımız birlik beraberlik ruhunu, 2019 yılında da aynı şekilde devam ettireceğiz. 

 
 

        Bu doğrultuda her zaman olduğu gibi halkımızın sorunlarına açık, çözüm odaklı, şeffaf, toplumun bütün kesimlerini kucaklayan vatandaş memnuniyetini esas alan bir yönetim anlayışıyla daha fazla çalışmaya gayret göstereceğiz. 

 

 

       Bu duygu ve düşüncelerle başta çok kıymetli Kuyucaklı hemşehrilerim olmak üzere, Kamu Kurumlarında çalışan tüm personellerin ve tüm milletimizin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

                                                                                                                                                                                   Yılmaz KURT

                                                                                                                                                                            Kuyucak Kaymakamı