KUYUCAK İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
KUYUCAK İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
KAYMAKAM
Selami IŞIK
SIRA NO: 1
T.B.M.M Üyeleri (Milletvekilleri)
SIRA NO: 2
GARNİZON KOMUTANI
J.Yzb.Ersin ERHAN
SIRA NO: 3
BELEDİYE BAŞKANI
Metin ERTÜRK
SIRA NO: 4
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
………………
SIRA NO: 5
KUYUCAK MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Yrd.Doç.Dr. Ali BİLGENOĞLU
SIRA NO: 6
İLÇE BARO TESİLCİSİ
Av.Bekir Sıtkı YÜZBAŞ
SIRA NO: 7
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
Hasan ÖZGE
SIRA NO: 8
HAKİM
……………..
SIRA NO: 9 TMM’de Gurubu Bulunan Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıkları  
          -İktidar Partisi
ADALET ve  KALKINMA PARTİSİ (AKP) İLÇE  BAŞKANI
Mehmet Emin SAYAR
          -Ana Muhalefet Partisi
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İLÇE BAŞKANI
Şehmuz MIZRAK
          -TMM’de Gurubu Bulunan Diğer Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıkları
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) İLCE BAŞKANI
Fikret ONURSAL
SIRA NO: 10  Bakanlıkların İlçe Teşkilatındaki Bşk. ve Müdürleri
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR  İLÇE MÜDÜR V.
Hasan TUNA
İLÇE MÜFTÜSÜ
Mehmet EVİRGENTÜRK
SIRA NO:11   İçişleri  Bakanlığı Mensupları
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
İ.Ethem TÜTÜNCÜ
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Gülhan SOLAK BEKTAŞ
SIRA NO: 12  Maliye Bakanlığı Mensupları
İLÇE MAL MÜDÜRÜ
A.Nazif TEKİN
SIRA NO: 13   Milli Eğitim Bakanlığı Mensupları
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Mehmet KARADAĞ
SIRA NO: 14  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mensupları
İLÇE TAPU MÜDÜRÜ
Alim ŞAŞTIM
KADASTRO BİRİM SORUMLUSU
Dursun AKAR
SIRA NO: 15    Sağlık Bakanlığı Mensupları
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ V.
Dr.Hakan DERİCİ
İLÇE HASTANESİ MÜDÜRÜ
Ahmet Oktay  BAY
SIRA NO:16  Ulaştırma Bakanlığı Mensupları
İLÇE PTT MÜDÜRÜ
Ali İhsan YILDIZ
İLÇE TELEKOM BAKIM ŞEFLİĞİ
 
İLÇE DDY İSTASYON ŞEFİ
Mehmet DEMİRAL
SIRA NO: 17  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Mensupları
GIDA, TARIM  ve HAYVANCILIK  MÜDÜRÜ
Sabahttin VAROL
SIRA NO: 18 Kültür ve Turizm Bakanlığı Mensupları
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MEMURU
Fatih TURAL
SIRA NO: 19 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Mensupları
KUYUCAK ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Özay ASLAN
KARINCALIDAĞ ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Mustafa Rifat BİÇER
SARICAOVA ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Ali Turhan TUNCER
SIRA NO: 21 Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenen Şube ve Kurum Müdürleri
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
Ebubekir BULUT
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
Hüseyin UÇGUN
KUYUCAK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
Hilmi GÜLER
KUYUCAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
Abdullah SAYGI
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
M.Altan CANBİTER
ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
Cumhur BEŞER
SIRA NO: 22  Resmi Banka Müdürleri ve KİT Yöneticileri
T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Nural TECİR
T.HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Murat PABUŞCU
TARIM KREDİ  KOOP.  MÜDÜRÜ
İbrahim ÖZDİNÇER
TARIM SATIŞ KOOP. MÜDÜRÜ
Mehmet GÜLER
SIRA NO: 23 Parlamentoda Gurubu Bulunmayan Siyasi Parti Bşk
DEMOKRAT PARTİ (DP) İLÇE BAŞKANI
Feridun KÜÇÜKSAYAN
DEMOKRATİK SOL PARTİ  (DSP) İLÇE BAŞKANI
Süleyman HIŞIROĞLU
SADET PARTİSİ  (SP) İLÇE BAŞKANI
Avni DEMİRTAŞ
VATAN PARTİSİ (VP) İLÇE BAŞKANI
İrfan ÜLKÜ
SIRA NO: 24  İl Genel Meclisi ve Belediye Mec. Üyeleri
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet GÜLER
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ömer Seyfettin PİRİNÇ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Halit BORAN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fikret ŞENGÜN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Akif TEKİN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Necati SOYSAL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet ÇAKAR
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ayşen VAROL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet ÇÖMDEN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nuri CANİP
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Saffettin ERTEN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Soner DÜZTEPE
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Yüksel ÖZPARLAK
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet ÇAKAL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali Rıza AYHOPA
SIRA NO: 25  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
 
PAMUKÖREN Rehabilitasyon Merkezi Müdürü
Adil DOĞRU
Horsunlu Yaşlı Bakım ve Huzurevi Müdürü
Musa YILMAZ
Sos.Yard. ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Emine ÇAKIROĞLU ÇAÇAN
SIRA NO: 26  Mesleki Kuruluşlar ve Basın Temsilcileri
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Ahmet AKINCIOĞLU
ESNAF ve SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANI
Zühtü ŞENGÜN
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Niyazi AYDENİZ
ESNAF ve  KEFALET KOOPERATİFİ BŞK
Eray AKINCIOĞLU
BASIN-GAZETE
Halit TÜKENMEZ
SIRA NO: 26  Kamu Yararına Çalışan Dernek ve Kuruluşlar
TÜRK HAVA KURUMU
Vahit KAÇMAZ
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BAŞKANI
Emin ŞAHNA
AYDEM İŞLETME ŞEFİ
Kenan KAVRAM
ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA BAŞKANI
Mehmet CANLIOĞLU
   Not: 1. Protokole Cumhurbaşkanı, TBMM Başkan, Başbakan, Genel Kurmay Başkanı, Ana muhalefet Partisi Başkanı,  Eski Cumhurbaşkanları, Yüksek  Yargı Organlarının Başkanları,
Bakanlar ve Kuvvet Komutanları katıldığı takdirde bu zevat İlçe Protokolünün önünde yer alırlar.21/12/2016
 
 
Selami IŞIK
Kaymakam