SEÇİM GÜVENLİĞİ VE TEDBİRLERİ TOPLANTISI
 
 
05.02.2019
 
 
          31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin, İlçemizde huzur ve güven içerisinde gerçekleştirilmesi amacıyla İlçemiz Kaymakamı Sayın Yılmaz KURT' un Başkanlığında “Seçim Güvenliği ve Tedbirleri Toplantısı” yapıldı.
 
 
        Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen toplantıya; İlçemiz Kaymakamı Sayın KURT' un yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve Siyasi Parti İlçe Başkanları iştirak etti.
 
 
          Seçimlerle ilgili mevzuat ve genel esaslar, seçim öncesi, sırası ve sonrasında alınacak güvenlik tedbirleri görüşülerek, iş ve işlemleri takip ve denetlemekle görevli kurumlar, sandık alanı çevresi ve bu alanlarda bulunabilecekler, sandık alanı ve seçim günü yasakları hakkında gerekli hatırlatmalar yapıldı. Kaymakamımız Sayın Yılmaz KURT "Amacımız, seçim öncesi ve sonrası olmak üzere gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alarak, İlçemiz genelinde huzurlu ve güvenli bir ortamda bu süreci geçirmektir. Seçimin huzur ve güven ortamı içerisinde yapılması için herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyor ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan değerlendirmeler sonrası toplantı sona erdi.
 
 
 
 
 
 
İSAY2 Galeri